Turné - Olomouc/ Ostrava 2014 listopad

18. listopadu 2014 v 20:45 | mmt |  Aktuality
5.11. proběhl můj letošní poslední velký výjezd. Tentokrát až do Ostravy s dvěmi osobními COREovkami po cestě, jedna před Olomoucem a jedna v Olomouci.


Cesta tam byla sice dlouhá, za to perfektní. Počasí bylo neuvěřitelný, bylo 17 stupňů, sluníčko, chodila jsem v tričku. Příroda kolem, mě nutila nekoukat při řízení dopředu. Viz video na konci.


Zato cesta zpět domů byla mazec. Trvala 4 hodiny. Jela jsem z Ostravy do Olomouce, z Olomouce do Brna a z Brna do Prahy. Od Olomouce už to bylo samé zúžení. Posledních 45min byla velká krize. Odhadnout vzdálenost kamionu přede mnou a rychlost blížícího se auta za mnou v rychlém pruhu, bylo nadmírou náročné. Ale zvládla jsem to, stálo to za to a bylo to božíííí.


Stala se mi taková věc po cestě domů:
- po hodině a půl cesty jsem dostala hlad a začala jsem se pouštět do sušenek, sice cereálních ale polomáčené v čokoládě. Přiznám se, že jsem malinko ujetá na mytí rukou, a jelikož jsem si je napolsedy myla před začátkem skupinovky v Ostravě, nebyla jsem schopná sáhnout na sušenky rukou a tak jsem je napůl rozbalila s oběma rukama na volantu, malinko roztrhla balíček, a vyžírala je přímo z obalu, bez jakéhokoliv dotyku ruky. Po dvou a půl hodinách jízdy na mě začala blikat kontrolka benzínu, a tak jsem zajela na tu nejdůvěryhodnější pumpu, Shelku. Tankuji, platím u paní u pultu, vždy zdravím a usmívám se. Následně proházím skrz na skrz benzínkou, abych si ověřila zda nutnost na záchod je vážná, či zda vydrží. Po shlednutí ceny WC 15,- jsem zamířila k východu, jenže po uvědomění si, že ještě nějakou tu hodinu pojedu, jsem si řekla, že to zaplatím a zamířila zase k záchodu. Paní na baru mě ještě informovala, že několik peněz (už si nevzpomenu) se mi vrátí při zakoupení jakéhokoliv zboží tam. Při použití WC, jsem si nemohla nevšimnout toho luxusu. Wooow....páni, to je záchod, už chápu proč to stojí 15,-, klidně by mohli zdražit... proběhlo mi hlavou. Při mytí rukou jsem byla okouzlena umyvadlem, kohoutkem a nakonec zrcadlem.... CO????? Co to skarka mám na obličeji.... Ještě, že jsem byla zrovna jediná kdo si užíval toho hajzlíkovýho luxusu, jelikož jsem vybuchla smíchy. Celou bradu, tvář i pusu pod nosem, jsem měla od té zatracené čokolády, co byla na těch děsně cereálních polomáčených sušenkách. V hlavě jsem si během několika sekund přehrála celý pochod benzínkou, komunikaci s paní za pultem, uhnutí z cesty asi 5 silným mužům, courání sem a tam o tom zda půjdu či nepůjdu čůrat, o střetávání se pohledů a vynucených úsměvů s dalšími zaměstnanci Shelky...woooooow.....hihihi...stále mě to dostává.. :) No, kupon z WC jsme použila na žvýkačky 24,- po odečtení mě stály kolem 17,-asi (kdo mě zná, ví, že už několik let nežvýkám, prostě se vyhybám aspartamu jako čert kříži, ale cesta byla dlouhá a ony ty žvejky umí probrat).


Začalo to tehdy snahou o skupinovou COREovku v matřeském centru, jelikož to nevyšlo, jednu maminu z Ostravy napadlo udělat to v tělocvičně na základce. Bylo pro mě nepředstavitelný dostat 15 maminek (jelikož to bylo minimum i maximum) na jedno místo, aniž bych to mohla nějak více ovlivnit osobně, aniž bych je znala, či se mohla nějak více angažovat v propagaci. Díky facebooku a Modrému Koníku se v Ostravě zúčastnilo 12 maminek. Za to moc děkuju. Děkuji moc Míše M., za zařízení tělocvičny a všeho kolem. Děkuji všem za šikovnost, účast, úsměvy, důvěru při uvolňování pánevního dna, (ty vaše pohledy stály za to), prostě za všechno. Moc mě to bavilo na každé zastávce. Moc ráda jsem vás všechny osobně poznala. A snad zase někdy. :)
Pište mi maily, zprávy, ať vím, jak vám to jde, jak moc poctivě makáte, zda se zlepšujete, zda máte změny, prostě co se děje s tělem. Je to ve vašich rukou. Buďte poctivé samy k sobě, děláte to totiž jen a jen pro sebe. :)Malý video, bohužel se mi začíná zvrtávat mobil, tak to nevypadá přesně, tak jak jsem si představovala.

Teď co dál? Maminek je čím dál víc a teď před Vánoci už není tolik času, přes zimu žádné výjezdy neplánuji, nechci moc cestovat v mrazu a sněhu (pokud letos nějaký někde bude, snad jo).

Přišlo ale několik žádostí:
O Teplice, Brno, Mladou Boleslav. Tak snad v březnu, holky. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Iva-MMT.blog.cz = Manželka/ Matka/ TRENÉRKA
Google blog = iva-fis.blog.spot.cz
Instagram = Iva_Fit (Iva Fis Trainer)