Trénink nejen pro maminky s kočárky III.

3. září 2014 v 21:45 | mmt |  PO PORODU - bez Diastázy (6.měs.po p.)
Přináším vám další možný trénink s lavičkou a kočárkem. Fotky i video zde. :)

Možnosti tréninku:
- Všechno pojedete 15x a uděláte 3 kolečka (počet opakování si můžete přidat, pokud je 15 pro vás málo, pro koho je 15 hodně, začne na 10 a postupem času bude o 1 navíc přidávat)
- Všechno pojedete 1 minuty a uděláte 2 až 3 kolečka
- Můžete jít třeba 30min na vaše místo s lavičkou, odcvičit to a jít zase zpět, nebo třeba hodinu chůze, tento trénink a hodinu chůze zpět, to už je ná vás, jak si s tím pohrajete, hlavně ať vás to baví :)

Trénink není vhodný pro kojící (viz zde kojení a cvičení) maminky a pro maminky po porodu, které mají ještě Diastázu, a celkově by měly být alespoň 8 měsíců po porodu. Vše je hlavně ale na vašem pocitu!! Hlavně postupně. Naslouchejte svému tělu a nepřehánějte to :)


Výpad s lavičkou: jak ho cvičit zde / a neprohýbat se v bedrech!!!Prsní klik o lavičku: žádné prohnutí v bedrech, pevný střed, hlava v protažení s páteří více zdeSestupy z lavičky: jak cvičit zdeTricepsový klik o lavičku: zápěstí máte v úrovni ramen a přímo pod rameny, lokty směřují ke kyčlím, a jdete dolu: zápěstí máte nyní těsně pod prsy a lokty nalepé ne těle, střed zpevněný, žádné prohnutí v bedrech!Mrtvý tah na jedné noze: popis cviku zde
(5. cvik)Rotace - Rotátory páteře: jeto taková moje venkovní alternativa, správně se cvik provádí v kleku. Nohy máte na šíři kyčelních kloubů a přímo pod nimi, trup je rovný, ruka je přímo pod ramenem. Kyčle se nehýbají, pouze horní část trupu. Pohyb vedete od spodu (tam kam vám to rotace dovolí) až nahoru, sledujete stále pohybouvou ruku. (až mi zbude čas, cvik natočím samotný a více vysvětlím)A na závěr výpady za chůze s kočárkem: zde


Video zde:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Iva-MMT.blog.cz = Manželka/ Matka/ TRENÉRKA
Google blog = iva-fis.blog.spot.cz
Instagram = Iva_Fit (Iva Fis Trainer)