Můj web + poděkování

17. června 2014 v 21:17 | mmt |  Ostatní
Od února 2014, kdy vznikl tento blog, utekly 4 měsíce. Tehdy jsem neměla sebemenší představu o tom, kam by mě to mohlo dovést.

Jsem na sebe pyšná. Jelikož všechno co můžete o mně najít, vidět a číst, vytvářím sama. Všechny fotky jsou foceny na samospoušť, upravované ve většině případech v aplikaci stažené v mobilu, jen chyby při cvičení, v počítači. Videa též položím na místo, které musím před tím několikrát vyzkoušet, zda je to pravé ořechové, a zmáčknu natáčet. Následně je sestříhávám, upravuji a přidávám za sebe, či do nich nahrávám hudbu, též v aplikaci v mobilu. Články mě kolikrát napadají při procházkách a zapisuji si je v bodech, nebo mě inspiruje někdo se zajímavým dotazem na facebooku, či na Modrém Koníku. A právě tam každý večer odpovídám na super zajímavé dotazy či radím ve cvičení po porodu.
Poslední výzvou pro mne bylo zatím vytvoření si webové stránky. Asi 14 prosezených večerů u počítače nad přemýšlením o šablonách, o tom co jsou widgety a pluginy, vymýlšení vzhledu, informací, ale i několik (a nebylo jich málo) záseků, kdy jsem měla chuť vyhodit počítač z okna.

Zvládla jsem to. S velkou podporou a trpělivostí manžela. S online pomocí s těhotnou kamarádkou, kdy jsem si spletla štítky se stránkami, což v tu chvíli byl ten největší zádrhel. Moc moc jim děkuji.

Také děkuji vám všem, kteří čtete můj blog, či koukáte na videa (děkuji, že jste to se mnou nevzdali, když jste shlédli má první amatérská videa, či přehlíželi mé hrubky a překlepy v článkách), děkuji za vaše reakce a skvělé výsledky, které pod "mým" vedením máte. Pamatujte, že ten nejhlavnější podíl na tom všem, co jste se sebou dokázaly, máte hlavně vy samy. Děkujte hlavně samy sobě a buďte na sebe pyšné, za to, co pro sebe děláte a jak skvěle to zvládáte a dřete.

Jen díky vám, mě to žene dál.


Tady je má webovka: http://www.ivafis.cz/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Iva-MMT.blog.cz = Manželka/ Matka/ TRENÉRKA
Google blog = iva-fis.blog.spot.cz
Instagram = Iva_Fit (Iva Fis Trainer)