Trénink trenérky na mateřské IV.

13. března 2014 v 20:41 | MMT |  To jsem já, Iva Fiš
Jak už je asi jasné, cvičení je mou závislostí a vášní zároveň. V článku Je to o štěstí nebo o cvičení? se dozvíte jak probíhaly moje tréninky po porodu a jak probíhají stále. Články Trénink trenérky na mateřské jsou hlavně příklady, nebo tréninky, které byly něčím zajímavé, výjimečné, či se o ně toužím podělit s vámi. Jako například ten dnešní.

Počasí bylo úžasně jarní, hezčeji už ani nemohlo být. Přímo vybízelo k tomu vzít kočár a vyrazit do přírody. Mezi les, stromy a vodu. Nešlo odolat.


Neuvěřitelný pocit. Jako bych trénovala, regenerovala a relaxovala v jednom!

Luštit křížovku jako ta mamina, co se spícím miminem v kočárku nehybně seděla na lavičce, to NE, to mě neláká. Až takhle budu chodit s vnoučatama, to si ráda sednu a otevřu Blesk, Katku, či Šíp. Teď je na to moc brzy.

Kotníkové závaží jsem tentokrát nechala doma a plánovala jsem si 7km přírody a klidu pořádně vychutnat. V poledních hodinách je všude málo lidí, je klid, ticho a jen příroda je slyšet. Nedala se přehlédnout velké příprava na blížící se maraton, kdy se to běžci hemžilo. Endorfiny (hormony štěstí vyplavované při sportu) to všude přímo tryskalo. O motivaci k pohybu na víc nebyla nouze.

7km chůze (kopco-normo-chůze)
4x40 výpadů (160 pecka)
3x40 výstupů na lavičku (20 jedna noha)
3x20 kliků o lavičku
Doma CORE
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Iva-MMT.blog.cz = Manželka/ Matka/ TRENÉRKA
Google blog = iva-fis.blog.spot.cz
Instagram = Iva_Fit (Iva Fis Trainer)