Blogovací začátek

3. února 2014 v 20:36 | MMT |  Ostatní
Začínám a tak jsem malinko nerózní.

Jsem nejspíš teprve na začátku svých životních rolí. Je to něco přes rok, co jsem se stala Matkou, je to pár měsíců, co jsem se po několika letech z přítelkyně stala Manželkou a skoro 5 let, kdy jsem v 25ti letech objevila svou vášeň a vytvořila z ní i své povolání Trenérky. Proto 3 životní role MMT.
Někdy, a možná i dost často, neni jednoduchý být ve všech svých rolí 100%, což mě občas deprimuje a v hlavě se mi mele tisíce myšlenek, odpovědí, vysvětlení, pochopení. Potřebuji je ventilovat, jinak vše zapomínám, což je nejspíš úděl role Matky. A tak jsem tedy. Pro můj klid, doufám, že je to v této roli naprosto stadartní. Usmívající se Nikdy dřív jsem na ztrátu mýšlenek do 2 minut nezapomínala. Podle mě se to stalo hned po porodu. Najednou to začlo: jak to zvládnu, jak ho vychovám, jak ochráním, čím nakrmím, nezapomenu mu dát napít, kdy koupit plíny, jaký plíny, kdy má jít spát, jíst, co mu oblíknout, co slíknout, je mu zima, teplo, proč brečí? Na většinu už znám odpověď, ale tím to nekončí, postupně se přidávají nové a nové otázky a já musím najít odpovědi. Proto je můj mozek někdy tak zaneprázdněn, že zapomenu přeskočit do role Manželky. To se pak sama sebe začnu ptát: jak dlouho je už muž doma? má dobrou náladu? má hlad? budeme mít sex? nejsem moc unavená?Mrkající
Do své unikové a milované role Trenérky, kdy se ze mne stane normálně myslící a fungující člověk, se dostávám zatím postupně. Nespěchám, přeci jen to malé miminko nebude vždy tak malé a sladke a hodné. Na druhou stranu, nechci nechat uhnít svůj mozek v myšlenkách Matky. Takže se trénovaní pomalinku začíná rozjíždět.

Pro začátek to stačí.

Přeji hezký večer.

MMT.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sasha | Web | 3. února 2014 v 20:43 | Reagovat

veľmi sa teším na tvoje (mala by som povedať vaše, ale hádam mi to cez blog bude odpustené ) články, pripadáš mi ako veľmi zaujímava osoba :)

2 MMT | 3. února 2014 v 21:11 | Reagovat

Děkuji ti.
Snad po čase nezklamu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Iva-MMT.blog.cz = Manželka/ Matka/ TRENÉRKA
Google blog = iva-fis.blog.spot.cz
Instagram = Iva_Fit (Iva Fis Trainer)